Січ

Здійснення дитячих бажань

Перед новорічними святами студенти 325 групи спеціальності 231 «Соціальна робота» ВСП «Фаховий коледж МНУ імені В.О. Сухомлинського» разом з викладачем Войтовською Анастасією Михайлівною долучилися до благодійної акції. На зібрані кошти придбали іграшки та солодощі, які передали ГО «СВІТАНОК МРІЙ».

Волонтери організації, які опікуються сиротами та допомагають багатодітним сім’ям, напередодні свят влаштували вручення подарунків для дітей в рамках акції добра «Різдвяна мрія».

Емоції дітлахів, очі яких сяяли щастям та радістю, стали найкращою подякою для тих, хто допомагав здійснювати бажання.

Долучитися до благодійності може кожен з вас!

Посилання на сторінку організації у фейсбуці: https://www.facebook.com/sunriseofdream/about/.