Січ
2022

Продовжується навчання за програмами підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників університету

Згідно з програмою підвищення кваліфікації педагогічних, науково-педагогічних працівників МНУ імені В. О. Сухомлинського 13 січня відбувся другий навчально-методичний семінар на тему: «Забезпечення якості вищої освіти: підвищення ефективності використання інформаційних технологій у здійсненні освітнього процесу у змішаній та/або дистанційній формах». Спікерами семінару виступили завідувач кафедри комп’ютерних наук д. техн. н., доцент Зосімов В. В. та викладачі кафедри – к. техн. н., доцент Булгакова О. С. і к. техн. н., ст. викладач Кузьма К. Т.

У рамках семінару були розглянуті наступні сервіси та їх можливості:

• хмарні сервіси Google: Drive (диск), презентації, особливістю яких є налаштування спільного доступу до створених у хмарному сховищі об’єктів;
  • Google-календар, в якості планувальника завдань факультету, кафедри, академічної групи;
  • сервіс нотаток Google-Keep – багатофункціональний сервіс зберігання та обміну нотатками, що може використовуватися для швидкого обміну актуальною інформацією між колегами та студентами. Google Keep вже інтегрований у Google календар, і може стати важливим доповненням в роботі;
  • сервіси-конструктори для створення власного веб-додатку: Google Sites та CMS WordPress.

На завершення виступів доповідачі підкреслили необхідність впровадження висвітлених сервісів та їх інтеграції у навчальний процес університету.