Лис

«Ярмарок професій – 2016»

11 листопада 2015 р. в м. Южноукраїнськ відбувся захід «Ярмарок професій – 2016». У Палаці культури «Енергетик» зібралися учні шкіл 9-11 класів та Першої гімназії м. Южноукраїнськ.

Факультет дошкільної та початкової освіти МНУ імені В. О. Сухомлинського представила старший викладач О. В. Дрозд, яка акцентувала увагу на пріоритетних напрямах роботи факультету, провідних спеціалізаціях, науковій діяльності студентів та незабутньому студентському житті. Слід відзначити, що зараз збільшується зацікавленість учнів такими спеціальностями, як дошкільна освіта, практична психологія, логопедія та початкова освіта.

Прес-центр факультету дошкільної та початкової освіти