Січ
2022

Обираєш Миколаївський національний університет імені В. О. Сухомлинського – обираєш успішне майбутнє!

Приймальна комісія звертає вашу увагу на те, що для вступу до нашого навчального закладу на основі повної загальної середньої освіти для навчання за освітнім ступенем бакалавра вам необхідно подати сертифікати ЗНО 2019, 2020, 2021 або 2022 років.

Конкурсні предмети, з яких вам необхідно надати сертифікати ЗНО, визначені Правилами прийому до Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського  у 2022 році залежно від спеціальності, яку ви обираєте.

З переліком конкурсних предметів для вступу можна ознайомитися  за посиланням: http://mdu.edu.ua/wp-content/uploads/vstup2022-b1.pdf

ОБИРАЙ ПРОФЕСІЮ СВОЄЇ МРІЇ РАЗОМ З

МИКОЛАЇВСЬКИМ НАЦІОНАЛЬНИМ УНІВЕРСИТЕТОМ

ІМЕНІ В. О. СУХОМЛИНСЬКОГО!