Січ
2022

Увага! Реєстрація вступників для складання єдиного вступного іспиту з іноземної мови (ЄВІ) та єдиного фахового вступного випробування (ЄФВВ) стартує 26 квітня!

Шановні абітурієнти! Приймальна комісія Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського звертає вашу увагу на те, що реєстрація вступників для складання єдиного вступного іспиту з іноземної мови (ЄВІ) та єдиного фахового вступного випробування (ЄФВВ) для вступу до магістратури триватиме з 26 квітня до 17 травня 2022 року.

Дати проведення ЄВІ та ЄФВВ (затверджено Міністерством освіти і науки України):

20 червня – єдине фахове вступне випробування (тест із загальних навчальних компетентностей);

22 червня – основна сесія єдиного вступного іспиту з іноземної мови;

24 червня – єдине фахове вступне випробування (предметний тест з економіки та міжнародної економіки);

29 червня – єдине фахове вступне випробування (предметний тест з обліку та фінансів);

29 червня – єдине фахове вступне випробування (предметний тест з психології та соціології);

1 липня – єдине фахове вступне випробування (предметний тест з управління та адміністрування).

ЧЕКАЄМО ВАС НА НАВЧАННЯ!