Січ

Онлайн-ланцюг «Єдність студентства – велич України»

Я співаю про тебе, прекрасна країно,

Де хлібами духмяними вкриті поля,

І про шлях твій до волі, моя Україно,

Незалежна та славна слов’янська земля!

День Соборності України – це свято, яке символізує єдність українських земель. Студентська рада університету вітає всіх з цією пам’ятною датою і бажає зберігати силу духу, бадьорість і оптимізм. Нехай у кожній сім’ї панує мир і спокій, любов та взаєморозуміння.

Студентство – це майбутнє нашої держави, тому ми всіма силами будемо сприяти розвитку та процвітанню України. Отож, об’єднуючись сьогодні в онлайн-ланцюзі, молоде покоління повинне бути гідним місії, покладеної на нас долею; мусить підтримати й продовжити героїчні досягнення наших предків; виправдати сподівання і стати гордістю для наших нащадків.

Нехай Україна буде гордим птахом у зграї світових країн, нехай щодня дарує українцям свободу думки, відчуття щастя, мир та світлу надію.