Лис

Дорогі студенти!

Щиро вітаю вас із Міжнародним днем студента!

Студентам завжди були притаманні такі важливі й значимі риси як патріотизм, волелюбність, свіжий нетривіальний погляд на оточуючий світ, новизна й незаангажованість думки, соціальна активність, оптимізм та палке бажання долучитися до розбудови власної держави. Тому студентська молодь – наша надія на світле майбутнє, потужна рушійна сила, що є важливим чинником соціально-економічного розвитку країни та духовного зростання суспільства.

Україна чекає від вас, молодих і небайдужих, визначних справ і звершень, упевненості й наполегливості заради нової якості життя.

Зичу вам невичерпного творчого натхнення, наполегливості та успіхів у навчанні! Сміливо реалізовуйте задумане, ставте перед собою найамбітніші цілі й досягайте їх! Миру, злагоди й любові, дорогі студенти!

З глибокою повагою

та найкращими побажаннями ректор В. Д. Будак