Січ

Конкурс «Молода людина Миколаєва»

20 січня 2022 року у міській раді відбулось нагородження переможців II конкурсу «Молода людина Миколаєва», який започатковано громадською організацією «Правозахисне об’єднання «Ти ж юрист» та реалізовано за підтримки управління молодіжної політики Миколаївської міської ради.

Мета конкурсу – виховання активної громадянської позиції у молоді м. Миколаєва та нагородження кращих молодих фахівців у різних галузях діяльності.

Переможців обирали у 8 номінаціях: кращий молодий працівник освіти, кращий молодий волонтер, кращий молодий працівник органів державної влади, кращий молодий діяч культури, кращий молодий громадський діяч, кращий молодий працівник органів місцевого самоврядування, кращий молодий підприємець, кращий молодий науковець.

Міський голова Олександр Сєнкевич вручив відзнаки та подарунки.

Студентка IV курсу спеціальності 081 Право ВСП «Фаховий коледж МНУ імені В. О. Сухомлинського» Демченко Катерина отримала відзнаку в номінації «Кращий молодий науковець».

Вітаємо Катерину з перемогою та бажаємо подальших успіхів та наукових досягнень!