Лют

Вітаємо переможців!

29 січня 2022 року на базі Миколаївського національного аграрного університету відбувся обласний етап ХІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської і студентської молоді імені Тараса Шевченка. За перемогу змагалися студенти МНУ імені В. О. Сухомлинського, МНАУ та НУК імені адмірала Макарова, знання яких оцінювало компетентне журі у складі доцента кафедри українознавства МНАУ Т. П. Кравченко, доцента кафедри української філології, теорії та історії літератури ЧНУ імені Петра Могили В. М. Руссової на чолі з доцентом кафедри української мови і літератури МНУ імені В. О. Сухомлинського І. А. Корнієнко.

За підсумками конкурсу І місце виборола Чижик Анастасія (IV курс), а ІІ місце посіла Сердюкова Олена  (ІІ курс).

Наукові керівники: доц. І. А. Корнієнко, доц. І. Г. Родіонова.

Вітаємо! Бажаємо показати найкращі результати та здобути перемогу на всеукраїнському етапі конкурсу!