Лют

Подяка за професіоналізм!

За підтримки ректора Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинсього В. Д. Будака в липні 2021 р. було укладено договір із Національною комісією зі стандартів державної мови щодо співпраці в проведенні іспиту на рівень володіння державною мовою. Для цього в університеті сучасним обладнанням була оснащена аудиторія, яка стала платформою для складання вищезазначеного іспиту. Крім того, бажаючим пропонувалися підготовчі курси та консультації на базі нашого навчального закладу.

Впродовж 8 місяців функціонування центру іспитування більше 300 осіб склали іспит на рівень володіння державною мовою.

Після проходження іспиту завідувач Одеським ЗДО №73 І. А. Беспалько надіслала подяку за організацію та сприятливі умови, доброзичливу атмосферу, толерантність з боку інструкторів закладу під час проведення іспиту. Крім того, І. А. Беспалько відзначила високий рівень підготовки інструкторів Л. В. Рускуліс та О. О. Бойко, а також професіоналізм викладача курсів з підготовки претендентів для складання іспиту з визначення рівня володіння державною мовою С. О. Каленюк.