Лют

Звернення ректорату МНУ імені В. О. Сухомлинського

Шановні учасники освітнього процесу!

У зв’язку з уведенням воєнного стану в Україні, що спричинено військовою агресією Російської Федерації проти України та на підставі пропозиції Ради національної безпеки і оборони й відповідно до українського законодавства, Миколаївський національний університет імені В. О. Сухомлинського з 24 лютого 2022 року запроваджує дистанційну форму навчання (наказ ректора університету від 24.02.2022 р. № 81).

Просимо всіх зберігати спокій та слідкувати за інформацією офіційних джерел (державних органів влади України, Нацполіції, РНБО, Міноборони, місцевих органів влади), а також дотримуватися рекомендацій та інструкцій щодо роботи закладів освіти у межах правового режиму воєнного стану (роз’яснення МОН України – http://surl.li/blhzf).

Тримаймося разом, не панікуємо, дотримуємося правил поводження під час надзвичайних ситуацій та молімося за мирне небо над Україною та незалежність нашої держави!