Бер

Вітаємо з Міжнародним жіночим днем!

Цього року Україна відзначає Міжнародний жіночий день у складні часи, відбиваючи агресію ворога і відстоюючи кожен клаптик рідної землі. Серед захисників нашої держави є і чимало жінок.

Тож, незважаючи на військовий стан, щиро вітаємо жіночий склад колективу та студентства Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського зі святом весни – 8 Березня!

Зичимо вам вельми необхідних речей: миру в країні, спокою в душі, здоров’я в тілі, радості в очах, любові в серці, легкості в житті, приємних слів у вухах і красивих квітів у руках. Бажаємо, щоб довгоочікуване весняне сонце яскраво засяяло й принесло щастя у ваші домівки!