Кві
2022

ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ВСТУПНИКІВ! Вступна кампанія у 2022 році в умовах війни та подолання її наслідків!

Шановні вступники!

Приймальна комісія Миколаївського національного університету імені В.О. Сухомлинського звертає Вашу увагу, що, задля створення безпечних умов для цьогорічних вступників, Міністерство освіти і науки України розробляє Порядок зарахування до закладів вищої освіти у 2022 році, в якому буде докладно описано процес вступу. У зв’язку з війною неможливо провести у традиційному форматі ЗНО, ЄВІ та ЄФВВ. Саме тому в Україні напрацювано дещо іншу модель вступу у 2022 році.

ОСОБЛИВОСТІ ВСТУПУ НА ОСНОВІ ПОВНОЇ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ

Для здобуття ступеня «Бакалавр» за державним замовленням

• Національний мультипредметний тест (НМТ) або три предметні оцінки ЗНО 2019–2021 + мотиваційний лист. Національний мультипредметний тест (НМТ) складається з трьох предметів:
  • українська мова (літератури НЕ БУДЕ!);
  • математика;
  • історія України.
  • Мотиваційний лист буде впливати лише тоді, коли абітурієнти матимуть однаковий бал.
  • Подання документів і підтвердження місця навчання можливе онлайн.
  • Коефіцієнтизалишаються:
  • сільський;
  • галузевий;
  • регіональний буде змінений.

Для здобуття ступеня «Бакалавр» за кошти фізичних та юридичних осіб

• Для спеціальностей 035.041 Філологія (Германські мови і літератури (переклад включно), перша – англійська), 051 Економіка, 053 Психологія, 072 Фінанси, банківська справа та страхування, 073 Менеджмент необхідно скласти Національний мультипредметний тест (НМТ) + мотиваційний лист.
  • Для інших спеціальностей на контракт – мотиваційний лист, який буде основою для рейтингування вступників.

ОСОБЛИВОСТІ ВСТУПУ ДЛЯ ЗДОБУТТЯ ОСВІТНЬОГО СТУПЕНЯ «БАКАЛАВР» НА ОСНОВІ  ОКР МОЛОДШОГО СПЕЦІАЛІСТА (ФМБ, МБ)

• Національний мультипредметний тест (НМТ) 2022 року чи дві предметні оцінки ЗНО 2019-2021 років.

ОСОБЛИВОСТІ  ВСТУПУ ДЛЯ ЗДОБУТТЯ СТУПЕНЯ «МАГІСТР» НА ОСНОВІ СТУПЕНЯ «БАКАЛАВР»

• Для спеціальностей 053 Психологія, 051 Економіка, 072 Фінанси, банківська справа та страхування, 073 Менеджмент– магістерський тест навчальної компетентності та фаховий іспит у закладі освіти.
  • Для інших спеціальностей: фаховий іспитв університеті – на бюджетні місця, мотиваційний лист – на контракт.

Якщо ви плануєте цього року вступати до вітчизняних закладів вищої освіти, проте ще не зареєструвалися для участі в ЗНО, до 9 квітня 2022 року вам необхідно створити реєстраційну картку. З детальною інформацію щодо алгоритму реєстрації ознайомтеся, будь ласка, за посиланням.

Ми оперативно інформуватимемо вас про всі новини щодо вступної кампанії, тож не забувайте заходити на сайт Миколаївського національного університету імені В.О. Сухомлинського, на сайт Українського центру оцінювання якості освіти, на сайт Міністерства освіти та науки України!

ЧЕКАЄМО НА ВАС!