Кві

Етноарттерапія

12 квітня 2022 року студентами факультету педагогічної та соціальної освіти на чолі з фахівцем Центру психологічної служби МНУ імені В. О. Сухомлинського Степанюк Людмилою Сергіївною в режимі онлайн було проведено заняття з етноарттерапії.

Події, які відбуваються в Україні, докорінно змінили звичний спосіб життя і вплинули на наш психологічний стан, а мистецтво та творчість допомагає гармонізувати свій стан, знизити тривожність, страхи.

Традиційно в МНУ імені В. О. Сухомлинського студенти та викладачі кафедри дошкільної та початкової освіти напередодні Великодніх свят збирають команду охочих долучитися до процесу  розписування крашанок та відродження наших традицій. Цього року писанка стала символом незламності українського народу, сили духу та віри у перемогу!

Писанки вийшли на славу! Учасники залишились задоволені своїми роботами.