Кві

Вебінар «Психологічна підтримка особистості в умовах війни»

13 квітня 2022 року фахівець Центру психологічної служби Миколаївського національного університету
імені В. О. Сухомлинського Степанюк Людмила Сергіївна взяла участь у сертифікаційному українсько-польському навчальному вебінарі «Психологічна підтримка особистості в умовах війни».

Спікерами заходу виступили:

Людмила Карамушка, заступник директора Інституту психології імені Г. С. Костюка НАПН України, професор кафедри психології ЦІПО ДЗВО «УМО», академік НАПН України, доктор психологічних наук, Президент Української асоціації організаційних психологів і психологів праці.

Світлана Арефнія, кандидат психологічних наук, сімейний психотерапевт, телеексперт, член Української асоціації організаційних психологів і психологів праці.