Лис

«Поет і людина безмежної щирості»

13 листопада 2015 р. на філологічному факультеті кафедра філології (прикладна лінгвістика) (завідувач – проф. Н. В. Коч) організувала щорічний літературний конкурс, присвячений 135-річчю від дня народження одного з найвидатніших поетів, класика світової літератури XX століття Олександра Блока. У конкурсі взяли участь команди учнів 11-х класів ЗОШ № 19, 35 та студенти ІІ, ІІІ курсів.

До складу журі входили голова Миколаївської обласної громадської організації «Русичъ» Т. М. Білоусова, представник бібліотеки МНУ імені В. О. Сухомлинського М. Ю. Трощенкова, викладач кафедри філологічної освіти О. В. Гінкевич, переможець Всеукраїнського конкурсу студентських досліджень із соціолінгвістики, магістр К. Альохіна.

Завідувач кафедри філологічної освіти, професор В. В. Гладишев виразно читав вірші О. О. Блокa. Член літературного об’єднання «Золотий парус поезії» при Миколаївській обласнії громадськії організації «Русичъ» Р. Х. Суханова представила власний вірш, присвячений життю та творчості великого російського поета.

За участь у конкурсі команди нагороджені грамотами в різних номінаціях: «Знавці біографії» здобула команда школярів ЗОШ № 19, «Знавці творчості» – команда студентів ІІ курсу, «Знавці цитат» – команда студентів ІІІ курсу. Грамоту «За краще розкриття особистості й творчості О.О.Блока» здобула команда школярів ЗОШ № 35.

A2rAQ1rPdZs

BMCgNtS4a8I