Кві

Круглий стіл «Виклики сьогодення для психологічної служби ЗВО у воєнний час»

21 квітня 2022 року Центр психологічної служби Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського виступив співорганізатором Всеукраїнського круголого столу «Виклики сьогодення для психологічної служби ЗВО у воєнний час». Захід відбувся за ініціативи Асоціації психологів вищої школи.

Учасниками круглого столу стали професійна психологічна спільнота, керівники, співробітники психологічних служб ЗВО, викладачі, практичні психологи і соціальні працівники.

Були розглянуті актуальні та важливі питання сьогодення: особливості роботи та завдання психологічної служби у воєнний час, основні аспекти психологічної допомоги та багато іншого.