Кві

Образотворчий «Вернісаж»

В Миколаївському національному університеті В. О. Сухомлинського щовівторка для поціновувачів мистецтва проходить образотворчий «Вернісаж». Організатори заходу – кафедра дошкільної освіти та Центр психологічної служби.

Гама фарб і художній смак закладений у кожній маленькій і вже зрілій душі. Тож цього тижня для дорослої аудиторії модератори підготували захоплюючий екскурс до загадкового жанру, а маленька аудиторія вирушила в цікаві подорожі за чарівними фарбами. Психолог Людмила Степанюк та Вероніка Марченко підготували вправу «Вправні пальчики» та зняли нервову напругу, а чарівний метелик, створений за допомогою Єлизавети Прохоровой, поніс дитячі мрії на своїх кольорових крильцях.

Віримо, що всі побажання обов’язково збудуться!

Поринаємо у творчість – повертаємося до життя!