logo
Миколаївський національний
університет
іменi В.О.Сухомлинського10
Тра
2022

До Дня пам’яті та примирення

     Восьмий рік поспіль на державному рівні ми послідовно впроваджуємо європейський підхід до пам’яті про Другу світову війну. Вшановуємо всіх борців із нацизмом та всіх жертв цього найкривавішого конфлікту в історії людства. Саме з цією метою викладачем кафедри економіки, менеджменту та фінансів В. В. Волошиною-Сідей було проведено виховну бесіду зі студентами 2 курсу. Для нас пам’ятні дні символізують не тріумф переможців над переможеними, а є нагадуванням про страшну катастрофу, яка стала можливою в результаті приходу до влади і змови двох тоталітарних режимів – нацизму і комунізму.

     Цього року Україна відзначає 8–9 травня в умовах повномасштабної військової агресії Росії, яка посягає на нашу незалежність і територіальну цілісність, на саме існування українців, намагається зруйнувати міжнародну систему безпеки і загрожує миру в усій Європі..

     Студенти активно прийняли участь у бесіді, порівнювали події ІІ Світової війни з війною українського народу за незалежність і свободу та вшанували хвилиною мовчання усіх загиблих.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

*

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: