Тра

Уроки війни та перемоги

10 травня студентська рада факультету педагогіки та психології спільно з кафедрою історії провели онлайн-захід “Уроки війни та перемоги” до Дня пам’яті та примирення.

Матеріали для заходу підготували студенти кафедри історії Андрій Гавриленко та Ілля Хворостянюк. Студенти та викладачі, що долучилися до зустрічі, мали змогу почути спогади видатних людей про війну та дізнатися історію створення знімків, що стали символами Другої світової війни. Також кожен відвідувач міг подумати та дати відповідь на питання: “Що я зроблю після нашої перемоги?”

Ми впевнені, що наша перемога неодмінно настане дуже скоро! Дякуємо нашим Захисникам, та тим, хто їх підтримує!