Тра
2022

Виховна година: «Як вберегти своє життя та здоров’я під час проведення військових дій»

12 травня 2022 року у ВСП «Фаховий коледж МНУ імені В. О. Сухомлинського», викладачем вищої категорії,
к. е. н. В. В. Волошиною-Сідей, було проведено виховну годину для здобувачів ІІ курсу спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» на тему, яка є сьогодні вкрай важливою, а саме: «Як вберегти своє життя та здоров’я під час проведення військових дій».

Було приділено увагу на основні правила поведінки під час оголошення повітряної тривоги, потрапляння під артобстріл та правила поводження на блокпостах. Окрім постійної загрози фізичних травм під час війни, багато українців переживають травми психологічні. Постійна тривога за своє життя і своїх близьких, екзистенційні вибори, з якими раніше не зіштовхувались – все це призводить до психічного виснаження. Тож студенти виконали легкі вправи з метою звільнення від стресу, а також поділилися власними методами подолання стресових ситуацій.