Тра

«Є життя – лиш одне, без повтору…»

імені В. О. Сухомлинського проведена гостьова лекція кандидатом філологічних наук, доцентом, поетом, прозаїком, перекладачем і краєзнавцем Іваном Васильовичем Немченком. Серед слухачів – студенти ІІ, ІІІ курсів філологічного факультету МНУ імені В. О. Сухомлинського.

Відбулася своєрідна віртуальна зустріч миколаївців з письменницею Валентиною Іванівною Наумич, якій і була присвячена лекція. І. В. Немченко представив огляд поетичних збірок авторки, розкрив роль живопису в становленні її поетичного таланту, проаналізував музичну складову її лірики. Кожен студент мав гарну нагоду дізнатись про улюблені мотиви,  образи і жанри творчості талановитої херсонської поетеси, авторки 10 поетичних книг, яка оспівувала одвічні людські цінності: кохання, материнство, любов до рідної землі.