Тра

Нескореним і нездоланним українцям

Сьогодні я їхала в маршрутному таксі, в якому лунала пісня Христини Соловій «Одного ранку, ще й на світанку…», і згадала ще зо два десятки пісень, які написали митці з початком війни. Наша Україна співуча. В піснях ми єднаємось: розділяємо спільні віру й надію, мрії і бажання, біль і сльози втрати. Пісні допомагають нам, українцям, підняти бойовий дух та знайти в собі сили сподіватися на краще.

Нічим не гірше з цією місією справляються вірші. Вони проникають в думки і осідають там у вигляді емоцій, які переживає читач. Зараз, як ніколи, громадянам України потрібна підтримка: як зовні, так і з середини. Тому, продовжуючи рубрику студентської творчості, пропоную до прочитання вірш, написаний з метою підтримки. Присвячую нескореним і нездоланним українцям.

Фахівець Відділу комунікації
Тетяна Шевченко