Тра

Онлайн-захід «Вернісаж»

Щовівторка за ініціативи кафедри дошкільної освіти та Центру психологічної служби проходить онлайн-захід «Вернісаж». Цікаве та корисне заняття – уроки малювання в поєднанні з арттерапією.

Цього тижня, 10 травня, малювали емоції нетрадиційною технікою з використанням трубочок. Малюнок ніби народжується сам. Знайомилися з жанром портрет, слухали, як звучать намальовані предмети. За допомогою онлайн-сервісу створювали спільний малюнок. Майстер-клас малювання портретів представила студентка IV курсу спеціальності 012 Дошкільна освіта Л. Прохорова, а казкову подорож у світ мистецтва організувала студентка IV курсу В. Марченко.

Творчу роботу виконували спільно з психологинею Л. С. Степанюк, викладачами кафедри дошкільної освіти О. В. Курчатовою, О. С. Соколовською, С. О. Тесленко, а також викладачем кафедри педагогіки, психології та інклюзивної освіти К. О. Шапочкою.

Разом змогли покращити психологічний стан, надихнутися творчістю та оптимізмом. Разом ми сила!