Тра

Арттерапія

Продовжуємо арттерапію в поєднанні з малюванням – образотворчий «Вернісаж». Цього вівторка, 17 травня, під час онлайн-зустрічі познайомилися з анімалістичним жанром, поринули у світ уяви та фантазування, а такоє створювали зображення тварин за допомогою цифр. К. Московченко провела пальчикову гімнастику, Л. Прохорова майстер-клас, а В. Марченко організувала зустрічі з художником. Під час музичної паузи співали гімн. Найменші запрошені учасники заходу теж повторювали слова гімну. Було дуже зворушливо.

У заході взяли участь психологиня Л. С. Степанюк, викладачі кафедри дошкільної освіти О. В. Курчатовою, О. С. Соколовською, С. О. Тесленко та кафедри педагогіки, психології та інклюзивної освіти К. О. Шапочка.