Тра

Вітаємо переможців обласного конкурсу «Мрію словом я торкнутись серця…»!

У складній військово-політичній ситуації сьогодення кафедра української мови і літератури МНУ імені В. О. Сухомлинського підводить підсумки щорічного творчого й наукового конкурсу «Мрію словом я торкнутись серця…» (модератори – д. пед. н. Л. В. Рускуліс, доц. І. Г. Родіонова). Цьогоріч він присвячений ювілеям письменників літературного ренесансу 20–30-х років ХХ століття (Наталі Лівицькій-Холодній, Олегу Ольжичу, Євгену Маланюку).

Раді повідомити, що за результатами конкурсу 2022 року переможцями стали 18 учнів у 5-ти номінаціях:

«Комп’ютерна презентація»

І місце

Федоренко Ярослав – учень 8 класу Синюхинобрідського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Синюхино-Брідської сільської ради Первомайського району; керівник роботи – Богодухова Наталія Володимирівна.

ІІ місце

Лисак Анастасія – учениця 8 класу Олександрівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів ім. Т. Шевченка Олександрівської селищної ради; керівник роботи – Лисак Наталія Володимирівна.

Наливайко Богдана – учениця 9 класу Калинівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів Єланецької селищної ради; керівник роботи – Наливайко Ярослав Васильович.

ІІІ місце

Тарасюк Анна – учениця 8 класу Новобузької гімназії Новобузької міської ради; керівник роботи –
Василенко Вікторія Михайлівна.

Аржинт Дєрдіна – учениця 8 класу Козубівського навчально-виховного комплексу І-ІІІ ступенів комунального закладу загальної середньої освіти Мостівської сільської ради; керівник роботи – Ревенко Юлія Василівна.

«Художній твір»

І місце

Степанова Валерія – учениця 9 класу Криничанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів імені В. Л. Мусіяки Степівської сільської ради; керівник роботи – Селецька Олена Геннадіївна.

Дзюба Маргарита – учениця 10 класу Возсіятського ліцею Єланецької селищної ради; керівник роботи –
Діордіца Валентина Анатоліївна.

ІІ місце

Сєрба Катерина – учениця 9 класу Першої української гімназії імені М. Аркаса Миколаївської міської ради; керівник роботи – Яценко Наталя Анатоліївна.

Герасименко Маргарита – учениця 11 класу Трикратського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Олександрівської селищної ради; керівник роботи – Григор’єва Лілія Миколаївна.

ІІІ місце

Каблуча Марія – учениця 5 класу Нововасилівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Єланецької територіальної громади; керівник роботи – Єрпельова Анна В’ячеславівна.

Бондаренко Дарія – учениця 8 класу Добренської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Баштанської міської ради; керівник роботи – Борискіна Світлана Станіславівна.

«Фотоколаж»

І місце

Чернявська Дарина – учениця 6 класу Троїцького закладу загальної загальноосвітньої середньої освіти І-ІІ ступенів Новоодеської міської ради; керівник роботи – Коваль Алла Анатоліївна.

ІІ місце

Мачинська Ауріка – учениця 8 класу Куйбишевського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Єланецької селищної ради; керівник роботи – Павлушенко Катерина Павлівна.

ІІІ місце

Поборська Катерина – учениця 10 класу Братського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №2 Братської селищної ради; керівник роботи – Поборська Альона Володимирівна.

«Публіцистика»

І місце

Лагутова Анастасія – учениця 11 класу Прибужанівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Прибужанівської сільської ради; керівник роботи – Палата Алла Геннадіївна.

ІІ місце

Доброгурська Аміна – учениця 8 класу Голосківської гімназії Кривоозерської селищної ради; керівники роботи –
Гордійчук Сніжана Олегівна.

ІІІ місце

Гранченко Валерія – учениця 9 класу Веселинівської гуманітарної гімназії ім. Б. М. Мозолевського Веселинівської селищної ради; керівник роботи – Бакуринська Наталя Ігорівна.

«Наукове дослідження»

І місце

Пісковець Ксенія – учениця 8 класу Новоодеськоого закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 1 Новоодеської районної ради; керівники роботи – Антоніаді Марія Георгіївна, Антоніаді Олена Георгіївна, Бойчук Анастасія Сергіївна.

Вітаємо переможців та керівників їх робіт! Бажаємо усім учасникам конкурсу оптимізму, наполегливості у реалізації найсміливіших планів, творчої наснаги для нових звершень та нашої спільної Великої Перемоги!

Слава Україні!