Тра

Зустріч з абітурієнтами

23 травня 2022 року відбулася онлайн-зустріч викладачів кафедри англійської мови і літератури Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського з майбутніми абітурієнтами – учнями Миколаївської гімназії № 3.

Під час зустрічі викладачі кафедри розповіли старшокласникам про переваги та перспективи навчання на спеціальності Мова і література (англійська), а також про міжнародні проєкти, в яких беруть активну участь. Конференцію провели викладачі кафедри англійської мови і літератури к. п. п, доц. Л. С. Добровольська, к. п. н., ст. викладач І. В. Шевченко,
к. п. н., ст. викладач О. Л. Щербакова.

Висловлюємо щиру подяку колезі О. О. Ісаханян. Бажаємо Оксані Олексіївні та учням Миколаївської гімназії № 3 міцного здоров’я, натхнення, плідної праці, успіхів у навчанні й мирного неба над головою!