Тра

Онлайн-захід «Незламні духом. Діти війни»

24 травня 2022 року за ініціативи студентської ради факультету педагогіки та психології Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського спільно зі студентським активом відбувся онлайн-захід «Незламні духом. Діти війни».

Вже третій місяць український народ стійко переживає тяжкі випробування, які несе за собою війна. Ми незламні та непереможні, тому що за нами правда. Саме цій ідеї був присвячений захід – мужності, витримці та силі духу українців та наших військових. У такі часи кожному з нас потрібна підтримка та допомога, аби рухатися далі. Завдяки підтримці Центру психологічної служби та подібним зібранням студенти та викладачі університету знають, що вони не самотні на цьому шляху!

Щиро дякуємо студентам кафедри історії Альбіні Берест та Олександрові Деребальту за підготовку заходу та всім, хто взяв участь у ньому!

Слава Україні! Слава ЗСУ!