Січ
2015

Вітаємо доцента Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського СТРОЙКО ТЕТЯНУ ВОЛОДИМИРІВНУ з присудженням іменної стипендії Верховної Ради України!

15 січня 2014 року викладачу, кандидату економічних наук, доценту Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського СТРОЙКО ТЕТЯНІ ВОЛОДИМИРІВНІ присуджено іменну стипендію Верховної Ради України.

Стипендія призначена відповідно до Постанови Верховної Ради України від 23 грудня 2014 року №39-VII «Про призначення у 2104 році іменних стипендій Верховної Ради України для найталановитіших молодих учених» за особливі успіхи в здійсненні навчання та виховання молоді України.

З присудженням стипендії Тетяну Володимирівну привітав голова Миколаївської обласної державної адміністрації Вадим Меріков, побажавши міцного здоров’я, благополуччя, здійснення мрій та сподівань, творчих пошуків та вагомих професійних досягнень.