Тра

Запрошуємо взяти участь у роботі Всеукраїнської науково-практичної конференції

26 травня 2022 р. у змішаному форматі на платформі Zoom відбудеться ХІІІ Всеукраїнська науково-практична конференція «Наука. Студентство. Сучасність. Практико-орієнтований підхід до розвитку педагогічної та соціальної освіти в міждисциплінарному дискурсі», організатором якої є кафедра педагогіки та інклюзивної освіти факультету педагогічної та соціальної освіти. Конференцію традиційно присвячено Всеукраїнському Дню науки.

Викладачі та студенти різних спеціальностей презентують свої наукові розвідки на пленарному та десяти секційних засіданнях:

Секція 1. Патріотичне виховання дітей та молоді на засадах педагогічних надбань В.О. Сухомлинського як запорука відродження української державності.

Секція 2. Тенденції розвитку вищої педагогічної та соціальної освіти в країнах Європейського Союзу.

Секція 3. Стан та перспективи розвитку професійної підготовки фахівців в країнах Європейського освітнього простору.

Секція 4. Інноваційні практики професійної підготовки майбутніх фахівців в умовах ЗВО.

Секція 5. Роль відомих учених, педагогів у становленні та розвитку вітчизняної педагогічної освіти.

Секція 6. Вища освіта в режимі військового стану: реалії, виклики та перспективи їх подолання.

Секція 7. Особистість у кризових станах та критичних життєвих ситуаціях.

Секція 8. Інклюзивна освіта: мета і перспективи розвитку.

Секція 9. Наукові розвідки молодих вчених та здобувачів вищої освіти.

Секція 10. Початкова освіта в умовах реалізації Концепції Нової української школи

Початок конференції 26 травня о 10:00. Долучитися до роботи Пленарного засідання можна за наступним посиланням:

Код доступу: MNU2022ua

Плідної всім роботи!