Тра

Арттерапія «Вернісаж»

24 травня відбулося щотижневе заняття з арттерапії – образотворчий «Вернісаж».

Три місяці війни – 14 тижнів переживань та напруги. Весь цей час Центр Психологічної служби за підтримки кафедри дошкільної освіти й кафедри педагогіки, психології та інклюзивної освіти надають психологічну підтримку студентам у нелегкий період.

Це одна з головних та актуальних потреб сьогодення. Творчість допомагає впоратись зі стресом та багажем негативних емоцій. Техніки та вправи для зняття напруги, руханки – завдяки цьому діти позбавляються від тривожності та заспокоюються. Малювання як терапія допомагає подолати страхи, а спілкування з друзями допомогає позбутись відчуття самотності та дарує неймовірні емоції.

Тож будемо долати разом всі негаразди й чекати на Перемогу!

Все буде Україна!