Тра

Допомога ЗСУ – ще один крок до Перемоги!

Підтримка бійців, які захищають кордони України, є важливою рушійною силою, що наближає нашу державу до Перемоги. Будь-яка маленька чи велика справа допомагає у досягненні спільної мети.

Тож голова студентської ради Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського Анастасія Єрмак спільно зі студентським активом також вирішили зробити свій внесок у боротьбу з агресором, тому зайнялись плетінням маскувальних сіток для ЗСУ. Це кропітка ручна робота, проте ніхто не нарікає. Небайдужі студенти радіють, що мають змогу допомогти військовим. Центр психологічної служби на чолі з фахівцем Людмилою Степанюк, яка протягом важких трьох місяців надає психологічну підтримку здобувачам вищої освіти, також долучилася до волонтерської акції.

Український народ об’єднався і тепер кожен громадянин держави робить все можливе, аби настав довгоочікуваний Мир.

Разом до Перемоги!

Слава Україні! Слава ЗСУ!