Тра

Підтримка нормального психологічного стану під час війни

Щотижня за ініціативи Центру психологічної служби проходять онлайн-зустрічі для студентів. Також проводяться зібрання груп підтримки для тьюторів, волонтерів та викладачів. Під час тренінгів фахівець Людмила Степанюк використовує різноманітні ресурси інтернету, щоб зробити спілкування більш інтерактивним та цікавим. Завдяки таким заходам учасники освітнього процесу отримують необхідну психологічну допомогу й знаходять сили та мотивацію на подальшу плідну роботу та навчання.

Нагадуємо, що за консультацією у вирішенні психологічних питань можна звернутись до психолога Степанюк Людмили Сергіївни, надіславши особисте повідомлення на електронну пошту: mnupsykhologicentr@gmail.com або зателефонувавши за номером телефону: +38 (068) 872-33-23.

Повна анонімність – гарантована.