Чер

Щиро дякуємо волонтерам за плідну працю!

31 травня 2022 року студентська рада Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського отримала відправлення для наших студентів-захисникив від спільноти волонтерів з міста Варшава, в якому були літній одяг та речі, які необхідні бійцям (військові рюкзаки, тактичні рукавиці, окуляри, аптечки тощо).

Щиро дякуємо, шановні волонтери! Вашу працю неможливо оцінити в жодному еквіваленті. Ви – сила, яка допомагає подолати Україні найскладніші випробування. Ми вдячні, що у нашому шаленому ритмі життя не забуваєте про те, що важливо творити хороші справи, дарувати надію, прагнути зробити світ кращим.

Нехай Ваша доброта повернеться до вас сторицею.

Нашим хлопцям бажаємо витримки, міцного здоров’я, сил та енергії.

Ми пишаємося вами! Ви – наші Герої!

Слава Україні! Героям Слава!