Чер

Засідання вченої ради 06.06.2022 р.

6 червня 2022 року в Миколаївському національному університеті імені В. О. Сухомлинського відбулося засідання вченої ради. На порядку денному були розглянуті важливі питання:

1. Ефективність діяльності декана механіко-математичного факультету та завідувачів кафедр фізики та математики, комп’ютерних наук, економіки, менеджменту та фінансів, хімії за виконаними цільовими показниками за 2021-2022 н. р.

2. Ефективність діяльності декана філологічного факультету та завідувачів кафедр іноземних мов, англійської мови і літератури, германської філології та перекладу, української мови і літератури за виконаними цільовими показниками за 2021-2022 н. р.

За результатами обговорення були прийняті відповідні рішення.