Чер

Засідання вченої ради 08.06.2022

8 червня 2022 року в Миколаївському національному університеті імені В. О. Сухомлинського відбулось засідання вченої ради.

На порядок денний було винесено ряд важливих питань, а саме:

1. Ефективність діяльності першого проректора А. В. Овчаренка за виконаними показниками роботи університету в 2021-2022 навчальному році.

2. Ефективність діяльності проректора із науково-педагогічної роботи О. А. Кузнецової за виконаними показниками роботи університету в 2021-2022 навчальному році.

3. Ефективність діяльності проректора із адміністративно-господарчої роботи В. Л. Даниленко за виконаними показниками роботи університету в 2021-2022 навчальному році.

4. Рапорт декана факультету педагогічної та соціальної освіти Т. М. Степанової щодо перенесення ОК «Класична педагогіка» для студентів І та ІІ курсів аспірантури 011 Освітні, педагогічні науки на наступний семестр (перше півріччя 2022-2023 н. р.).

5. Затвердження теми докторського дисертаційного дослідження Н. В. Михальченко.

За підсумками розгляду вищевказаних питань були прийняті відповідні рішення.