Чер

Засідання вченої ради 07.06.2022

7 червня 2022 року в Миколаївському національному університеті імені В. О. Сухомлинського відбулося засідання вченої ради. На порядок денний було винесено такі питання:

1. Ефективність діяльності декана факультету педагогіки та психології та завідувачів кафедр музичного мистецтва, спеціальної освіти, психології, історії за виконаними цільовими показниками за 2021-2022 н. р.

2. Ефективність діяльності декана факультету педагогічної та соціальної освіти та завідувачів кафедр педагогіки, психології та інклюзивної освіти, початкової освіти, дошкільної освіти, фізичної культури та спорту за виконаними цільовими показниками за 2021-2022 н. р.

3. Ефективність діяльності кафедри військової підготовки за виконаними цільовими показниками за 2021-2022 н. р.

Були обговорені й інші важливі питання щодо підсумків поточного навчального року, організації навчального процесу в наступному році та ін.