Чер

Творимо разом!

Діти невимушено асоціюються з щастям, бо вони за своєю природою випромінюють радість. Що може бути краще за щиру усмішку дитини?

З метою нормалізації психологічного стану дітей 10 червня 2022 року фахівець Центру психологічної служби Л. С. Степанюк разом зі студентами-волонтерами Т. Лушпай та А. Єрмак на базі Бібліотеки-філії № 9 ЦМБ ім. Кропивницького провели волонтерське заняття «Літо після дощу» для переміщених та постраждалих під час війни осіб. Під час заняття використовували техніки інтегративної арттерапії: малювання восковими олівцями, а також ліпка з пластиліну та глини. Тож кожен мав простір для уяви й міг пофантазувати.

Дуже цікаво, що під час творчого процесу діти говорили, що після дощу та грому в небі завжди з’являється веселка та сяє сонечко. Ці думки свідчать про те, що після війни тривога та страх покинуть нас і все буде добре.

Отже, радіємо та заспокоюємося завдяки творчості!

Віримо в ЗСУ й нашу Перемогу!