Чер

Семінар «Психологічна підтримка дітей та молоді під час війни»

9 червня 2022 року в онлайн-режимі відбувся психологічний практикум для фахівців освітньої галузі «Фізична культура» «Психологічна підтримка дітей та молоді під час війни».

У семінарі взяли участь Центр психологічної служби МНУ імені В. О. Сухомлинського з психологом Л. С. Степанюк  і викладачі кафедри фізичної культури та спорту факультету педагогічної та соціальної освіти В. М. Лелека, В. С. Молотильникова, О. В. Войчун, О. Ю. Бичков, Н. В. Ковальова.

Організатори: Міністерство освіти і науки України, ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти», Комітет з фізичного виховання та спорту МОН України, КЗ Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти, ГО «ЮкрейнЕктів».

Під час заходу учасники отримали навички надання першої психологічної допомоги дітям та молоді під час або після кризових подій; ознайомились з особливостями поведінки здобувача освіти в кризових і надзвичайних ситуаціях; дізнались про принципи надання першої психологічної допомоги, етичні принципи роботи під час надання першої психологічної допомоги; оволоділи техніками емоційної регуляції, техніками надання першої психологічної допомоги в стресових ситуаціях, арттерапевтичні техніки для відновлення особистісного ресурсу.