Чер

КАЛЕНДАР АБІТУРІЄНТА (для майбутніх здобувачів ступеня бакалавра)

«КАЛЕНДАР АБІТУРІЄНТА» започаткований для зручності вступників. Тут ви можете переглянути скільки днів залишилося до початку вступної кампанії 2022, cтроки прийому заяв та документів, конкурсного відбору та зарахування на навчання на перший курс для здобуття ступеня бакалавра на основі повної загальної середньої освіти за денною та заочною формами здобуття освіти.

Якщо вас цікавлять строки прийому заяв і документів, конкурсного відбору та зарахування на навчання для здобуття ступеня магістра можете переглянути за посилання: http://mdu.edu.ua/?page_id=34898

Почни свій шлях в майбутнє з Миколаївським національним університетом імені В. О. Сухомлинського!

Шановні абітурієнти, зверніть увагу, що залишилось 3 днів до початку реєстрації електронних кабінетів!

Відділ комунікації
МНУ імені В. О. Сухомлинського