Чер

Практикум з арттерапії

17 червня 2022 року фахівець Центру психологічної служби Л. С. Степанюк разом із волонтером Т. І. Лушпай провели творче заняття. Під час заходу модератори з дітьми створювали чарівних птахів-захисників.

Учасники розповіли, що спершу було непросто, складно, але потім, коли почали намотувати нитки, минуло роздратування, з’явився гарний настрій і прокинулася фантазія. Діти зосередились і з ентузіазмом почали працювати над власними оригінальними ідеями.

В нелегкі часи дітям, як ніколи, потрібна психологічна підтримка, тож під час заняття Л. С. Степанюк та Т. І. Лушпай допомогли активізувати внутрішні ресурси, що позитивно вплинуло на психологічний стан дітей.