Чер
2022

Оголошення про реєстрацію на проходження магістерського тесту навчальної компетентності (МТНК)

Приймальна комісія звертає Вашу увагу на те, що для вступу на навчання до магістратури Миколаївського національного університету імені В.О.Сухомлинського (вступ на основі освітнього ступеня бакалавра) за спеціальностями 053 Психологія, 051 Економіка, 072 Фінанси, банківська справа та страхування, 073 Менеджмент необхідно складати магістерський тест навчальної компетентності (МТНК). Реєстрація вступників для складання магістерського тесту навчальної компетентності розпочинається 27 червня і закінчується о 18:00 18 липня.