Лип

Vivat бакалаври!

6 та 7 липня 2022 року, незважаючи на обставини, на факультеті педагогіки та психології Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського відбувся захід – вручення дипломів випускникам освітнього ступеня бакалавр!

У велике професійне майбутнє факультет випустив 167 висококваліфікованих фахівців у сферах логопедії та дефектології, психологів, істориків та вчителів історії, вчителів музики та музикантів.

Зичимо вам, шановні випускники, досягнути найвищих сходинок кар’єри! Бажаємо здоров’я, добробуту, творчого натхнення та мирного неба над головою. Будьте гідними представниками української освітньої та наукової еліти!