Лип

Дистанційне навчання на кафедрі української мови і літератури

Друзі! Викладачі кафедри української мови і літератури МНУ імені В.О.Сухомлинського готові до злагодженої роботи із надання якісної освіти своїм студентам. Дистанційне навчання здійснюватиметься із застосуванням різних технологій, платформ та комунікаційних засобів зв’язку: Zoom, Skype, Moodle. Google Classroom, Classtime, Google Forms, Google meet, Viber, Telegram тощо.

Професорсько-викладацький склад кафедри пройшов стажування у Вищій Школі Лінгвістичній (Польща), приділивши окрему увагу особливостям вивчення дисциплін в умовах змішаної форми навчання. На допомогу студентам у їхній самостійній роботі розроблено авторські навчально-методичні посібники з курсів, що викладаються. Ми працюємо як єдина команда, яка віддана освітянській справі навіть у важких реаліях сьогодення.

Запрошуємо всіх охочих до нашої філологічної родини Миколаївського національного університету імені
В. О. Сухомлинського!