Лип
2022

Візит Міністра освіти і науки Сергія Шкарлета до Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського

27 липня 2022 року Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет в межах робочого візиту до Миколаєва разом із колегами оглянули місцеві школи, коледж і університети. Завітали також і до Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського. Під час зустрічі обговорювали питання щодо організації нового навчального року, кадрового забезпечення та контингенту здобувачів освіти.

За словами Міністра, Миколаївська область є третьою серед областей, у яких пошкоджено та зруйновано найбільшу кількість закладів освіти. «Освітяни зробили все можливе, щоб навчання було безперервним, всі здобувачі були атестовані, а випускники отримали документи про освіту. Пишаюся всіма освітянами та дякую за героїзм!», – наголосив Сергій Шкарлет.

Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет залишив у книзі відгуків щирі побажання Миколаївському національному університету імені В. О. Сухомлинського