Сер

#sitlikeagirl

Миколаївський національний університет імені В. О. Сухомлинського не залишився осторонь. Студентки та працівниці навчального закладу взяли участь у флешмобі #sitlikeagirl, сфотографувавшись на фоні пошкодженого фасаду університету.

Нині випускники, студенти та співробітники нашого закладу вищої освіти стоять на варті свободи та незалежності. Жінки, які працюють або навчаються, зі свого боку роблять все можливе для підтримки України. На фотографії гарно зображені рішучі, стомлені жінки, які, незважаючи на складнощі, працюють на благо держави, освіти та університету.

З такою міцною жіночою підтримкою наш вищий навчальний заклад функціонуватиме, незважаючи ні на що. Миколаївський національний університет імені В. О. Сухомлинського був, є і буде!

Все буде Україна!

#sitlikeagirl