Вер

Повертаємося до навчання

1 вересня 2022 року в Миколаївському національному університеті імені В. О. Сухомлинського розпочався 2022-2023 навчальний рік. Незважаючи на умови сьогодення, навчальний заклад продовжує працювати й розвивати освітню галузь на Миколаївщині.

Для студентів університету було організовано першу лекцію на тему: «Миколаївський національний університет
імені В. О. Сухомлинського: незламність поступу». Доценти кафедри історії Д. В. Нефьодов та Л. М. Хрящевська розповіли про історичні віхи розвитку, становлення та відбудову МНУ імені В. О. Сухомлинського, а також про події сьогодення, які безпосередньо торкнулись нашого навчального закладу і назавжди закарбуються на сторінках історії університету.

Після урочистого онлайн-заходу адміністрація, співробітники та викладачі долучилися до міжнародного флешмобу «Повертаюся до навчання».