Вер

Бізнес школа SKEMA запрошує на навчання українських студентів та випускників

Бізнес школа SKEMA запрошує українських студентів та випускників подати заявки на навчання за магістерстькою програмою «Фінансові ринки та інвестиції» на 2022-2023 навчальний рік.

Бізнес школа SKEMA є однією з найкращих французьких бізнес-шкіл, що займається не лише навчанням студентів, а й дослідженнями, завдяки чому освітні програми відповідають запитам ринку.

Кампус Ролі, Штат Північна Каліфорнія, США пропонує дві стипендії, що покривають витрати за навчання терміном на два роки (перший рік – навчання в Бізнес школі, м.Ролі, другий рік – стажування в США, або будь-якій міжнародній компанії).

Участь у відборі можуть брати:

• випускники освітнього рівня «Бакалавр» 2022 року за напрямками Математика, Статистика, Фінанси;
  • випускники зі ступенем «Бакалавр» з досвідом роботи до 5 років після закінчення навчання;
  • поточні студенти освітнього рівня «Магістр», які зацікавлені у здобутті магістерського диплому у США.