Вер

Виставка знищеної російської військової техніки в Києві

До 31-ї річниці Незалежності України в Києві організували виставку знищеної російської військової техніки.

Захід відвідали викладачі Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського професор А. К. Солодка та професор Т. П. Мироненко, а також студент 616 групи філологічного факультету В. В. Стасів.

Мета цього проєкту – спростувати хибне уявлення про непереможність російської армії, а також нагадати, що війна триває і Збройні Сили України потребують нашої допомоги та підтримки.

Знищену техніку доставлено з різних куточків України, де ворожі сили порушують суверенність нашої держави й здійснюють жахливі злочини проти українського народу, наших культурних і духовних цінностей.

Але ми нездоланні, непереможні й сильні! Знищення російської військової техніки та озброєння окупантів крок за кроком наближує нас до Перемоги й Миру.

Віримо в ЗСУ! Слава Україні!