Вер
2022

Вітаємо із Днем народження ректора МНУ імені В. О. Сухомлинського Валерія Дмитровича Будака!

Шановний Валерію Дмитровичу!

Професорсько-викладацький колектив, співробітники та студенти Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського щиро й сердечно вітають Вас із 75-річчям із Дня народження!

Ми цінуємо Вас як яскраву багатогранну особистість, талановитого й енергійного керівника, визнаного фахівця своєї справи. Ви належите до тих людей, які не зупиняються на досягнутому, сміливо беруться за складні справи, впевнено крокують до запланованого.

У непрості часи сьогодення Ваша діяльність ­– неоціненний вклад у підготовку та виховання висококваліфікованих фахівців, які, як і Ви, працюватимуть на благо рідного міста та України.

У цей чудовий день прийміть щирі, сповненні поваги, найкращі вітання та побажання міцного здоров’я, бадьорості духу, плідної праці й професійного успіху. Щиро зичимо, щоб Ваше життя було сповнене яскравого змісту, а усі розпочаті справи й надалі давали вагомий результат!